| Teeki a întrebat:

Acum 2 zile am gasit o cutie cu 3 pisicute abia nascute si 3 catelusii. I-am dat pe toti in afara de unu. Nu vroiam sa-l arunc pe strada asa ca l-am pastrat... nici ochii nu i-au dat. si chiar n-am experienta cu pisicile abia nascute. Vreau sfaturi cum sa o cresc si sa-i dau de mancare. Tot ce imi trebuie ca sa-i fie ei mai bine. vreau sa fac tot posibilul ca sa nu moara. Plange mereu daca nu o tin in brate. mai am o pisica mai mare, dar e motan si ii este frica de pisicutsa. Va rog vreau cate mai multe sfaturi. Funda :* :* :*. Scuze ca pun intrebarea in categoria "Adolescenti" big grin.

Răspuns Câştigător
| Catecrs a răspuns:

In primul rand se vede ca este foarte mic,hranit cu lapta cu seringa, multi nu traiesc daca nu ai grija fff, bine de ei, hranit cu seringa si atat.Si un cosulet cu ceva foarte moale si clad nu trebuie nici putin frig sa.i ajunga.Succes.Funda?