| anonim_4396 a întrebat:

Buna acum 20 de minute mama m-a trimis sa inchid geamul. si. m-a luat ameteala dupa care am vazut engru in fata ochilor is m-am trezit pe jos. (oarecum ) aveam musafiri iar matusa mea m-a prins. am demolat putin o masuta de cafea : (... recunosc ca in ultimul timp nu prea am mancat,, iar azi nu am baut deloc apa... si sunt in acea perioada.sad

deci care ar fi cauza?

PS: faza tare laughing mama : da perdeaua laoparte eu: care perdea ( mentionez ca eu nu imi amintesc aceasta parte... mi-a zis mama si dupa cica am cazut )bine acum fac haz de necaz. da tremuram dupa ce mi-am revenit. mi-am revenit imediat. uneori mia am ameteli dinasteea dupa ce ma ridic de jos. ( si acum a fost la fel ) doaar ca acum am lesinat.

deci de la ce credeti ca e? poate fi si de la alt cv?

acum sunt binee am baut apa si am mancat putin happy

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ps: mai bine mananca, vorbesc serios, altfel ai sa cazi din picoare mai des.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Burondo a răspuns:

mda scuze : mama m-a trimis sa deschid geamu...

| รยŦlєtєl a răspuns:

Poate fi lipsa de calciu.Ar fi bine sa iti iei niste medicamente sau sa apelezi la doctorul de familie.