| 1112 a întrebat:

acum 3 zile mi.am pus o comanda la oriflame si am pus livrare TNT (cash) iar acum mi.a venit un mesaj cum ca coletul a fost livrat si mi.a dat in mesaj un numar de telefon si scrie "contact curier". numarul este a celui care vine sa imi aduca comanda? il pot suna sa vina mai repede fiindca azi o sa plec pe multe zile si nu o sa fiu in oras.

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Da curier este cel care iti aduce ceea ce ai comandat il poti suna sa ii spui sa vina mai repede, dar e posibil sa iti ia o suprataxa.
Bafta!

| 1112 explică (pentru jj95):

Multumesc mult. acum am sunat. happy

1 răspuns: