| Malsna a întrebat:

Buna, acum 5 zile eu impreuna cu prietenul meu am avut parte de anumite momente intime. As vrea va rog sa imi spuneti ce sa fac pentru a nu ramane insarcinata, as intreba la farmacie, dar nici macar nu stiu cum sa ma adresez. Va rog sa ma ajutati, imi e foarte frica. Multumec anticipat.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa 5 zile nu prea mai ai ce face. Ginecologul tau te poate ajuta cu un sfat, nu ezita sa il consulti

| Malsna explică (pentru Brigaela):

Am lasat mesaj in privat, ati putea sa imi raspundeti va rog?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar fii trebuits a folositi prezervativ, ca sa nu aveti baiat de cap, dar acum, dupa 5 zile, nu mai este nimic de facut, decat un test de sarcina DUPA 21 de zile!
Frica, nu inteleg de ce ti-ar fi frica?
O sarcina nu este o boala incurabila!
Apoi, nu ai fost violata, deci ai facuts ex consimtit si de placere, nu? Ca atare, consecintele sunt suportate cu raspundere!

| Malsna explică (pentru Violleta2022):

V-am lasat mesaj in privat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Malsna):

Din pacate, mesajul tau nu a putut fii transmis, pentru ca nu l-am primit si nu-l pot primii, atat vreme cat nu sunt prietena cu tine pe TPU. Eu am limitat accesul la mesajeria mea, fiind imposibil sa primesc ceva de la altii, decat de la prietenii mei.
Scrie aici ce ai de spus, ca sa putem sa-ti raspundem corect.

| sofisis a răspuns:

Ce inseamna anumite momente intime?