| dragutzica17 a întrebat:

acum mai mult timp ma jucam un joc... dar din pacate nu mai stiu cum se numeste. daca puteti sa ma ajutati.stiu doar ca eram 2 luptatori sau cum se numesc si aruncai cu chestii unu dupa altu bombe, rachete depinde de nivel, dupa ce se termina jocul cel castigator era cu steagul in mana iar celalat era la pamant trist(stiu ca jocul sar puteam sa inceapta cu litera ~D~ ). DAU FUNDA!:*

2 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

BOMBERMAN.Sper ca ti-am fost de folos, succes maine si sper sa ai cea mai frumoasa zi din viata ta! Un an nou fericit si plin de bucurie, sanatate si dorinte implinite. La revedere!

| dragutzica17 explică (pentru Genuitoarea):

Mersii mult de tot pentru raspuns...la fel si tiee:*