| BiancaB_2401 a întrebat:

Acusi e ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou sa ii iau.Niste idei?:* (I-am cumparat un ceas acum cateva luni)

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna
Ai putea sa ii iei un ceas(din nou),un lant de aur sau de argint,un sacou, un hanorac mai pe gustul lui sau ai putea, foarte bine sa ii dai ceva mai ieftin cu o valoare sentimentala mai mare cum ar fi o rama foto cu cea mai frumoasa poza cu voi 2 sau un album cu poze cu voi 2 :X.

| MihaiN1 a răspuns:

Ce zici de un lant (nu neaparat aur sau argint) sau un inel dragut sau poti face tricouri personalizate cu numele tau si al lui.

| salampesistem a răspuns:

Parfum,perna personalizata cu poza voastra.thinking aftershave etc