| anonim_4396 a întrebat:

aici e vorba de o situatie complicata. Am 13 ani, dar pot spune ca sunt foarte desteapta si am gen mentalitatea foarte dezvolatata si pot intelege multe lucruri serioase la varsta mea.
In fine, obisnuiam sa ma joc cs:go mai rar, pana cand s-a intamplat sa dau de un tip pe Youtube ( am sa ii zic Alex ). Am aflat apoi ca joaca si el cs si chiar m-a ajutat sa devin mai buna ( am rankat mai repede cu el ).
Pana la urma ne-am imprietenit ( era o prietenie stabila si ok, adica nu prea ne certam ). Chiar el ma sustinea in unele cazuri si mai mereu avea incredere in mine.
Chestia e ca mai nou am aflat ca ma vorbeste foarte vulgar pe la spate si minte mereu in legatura cu mine ( gen cineva l-a intrebat cum ne-am cunoscut si el era cu totul paralel cu subiectu ). Inventa lucruri perverse si le spunea asa la intamplare.
Chestia e ca dupa si-a cerut scuze si cica plangea ca se simtea prost. Mno... I-am zis dupa la misto sa se sinucida apoi efectiv m-a sters de la prieteni ( eu ii dadusem dupa replica aia block ).
Credeti ca asta se mai numeste prietenie?

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ai grija ce prieteni iti faci! mai mult de atat,cauta,tu,''mentalisto'',in gandire,daca iti doresti sa fi matura,a invata sa tii anumite ganduri,pareri,afirmatii pentru tine. Nu intereseaza pe nimeni ce iti doresti tu,cum nici pe tine nu te intereseaza, ma gandesc, daca iti spune cineva sa faci ceva, cu atat mai mult, un lucru atat de grav.
Vezi-ti de viata si nu improsca cu venin(rautate) daca nu vrei sa fi o vipera, ca si ceilalti. sanatate!

| ZetZ a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa lasi prieteniile online cu persoane necunoscute, iti recomand sa iti faci prieteni la scoala si din zona ta, internetul poate fi extrem de periculos. Sper ca te-am ajutat.

| anamar1a a răspuns (pentru ZetZ):

Doar jucam cs:go cu el atata tot happy

| Marduk69 a răspuns:

Zetz are dreptate. Fa-ti prieteni reali FFS!