| Căpşunnă a întrebat:

Buna ajutati-ma va rog! ma gandeam sa ma duc la un liceu ecoomic pentru ca se castiga bani frumosi dar se face multa matematica ma rog contabilitate etc... dar mai bine ar fi sa ma duc l stinte sociale sau la filologie. Intrebarea mea este ce job as putea avea din care sa castig niste banuti big grinFunda + vot!

3 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Eu am fost la liceu economic.Mi s-a parut greu la inceput, dar dupa un an incepi sa te obisnuiesti si totul e ok.Acum am terminat si imi pare rau sad

| Andrei233 a răspuns:

Madalinaioana,cum se duc ma toti la contabilitate? laughing in aproape fiecare judet sunt maxim 2 licee economic, si toti se bat pentru un amarat de loc.Ar fi fost bine daca ar fi cum zici tu oh go on

| madalinaioana2008 a răspuns:

Daca stii cum sa te descurci nu doar din contabilitate se castiga bine.si acum cam toti se duc acololaughing orienteaza-te la ceva care intr-adevar e nevoie... poti sa mergi si la stiinte sociale si te axezi pe geografie istorie si o limba straina si esti castigata.:* mai dai un cambridge si e si mai bine:*