| япончик a întrebat:

Buna, ajutati-ma va rog sa inteleg treaba cum pot sa aleg un ssd bun, sau foarte bun pentru notebokul meu HP elitebook 8470p, sepotriveste acest ssd https://:///... 2156410734

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Samsung 850 PRO EVO Basic, SSD Intel 540S Series, Kingston HyperX FURY...

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Posibil, din păcate nu se poate folosi link-ul.
Un SSD bun e ăla care are MTBF cât mai mare și viteze de transfer de peste 500 MBps.

| япончик explică (pentru mihai69):

Imi dai un exemplu te rog

| mihai69 a răspuns (pentru япончик):

Exact.

| япончик explică (pentru mihai69):

Https://www.ebay.it/......2355662611 dar asta nu este mai bun

| mihai69 a răspuns (pentru япончик):

E exact același produs! (dar la alt preț).

| mihai69 a răspuns (pentru япончик):

Samsung 850 PRO EVO Basic, SSD Intel 540S Series, Kingston HyperX FURY...