| RoxAnana a întrebat:

Buna all! as vrea sa imi schimb samponul...as vrea sa folosesc clear...am un par destul de gras.pe care l-as putea folosi? voi folositi? ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| Morphine21 a răspuns:

Nu prea e bun. eu folosesc advanced techniques de la avon si se cunoaste diferenta nici nu se ingrasa asa de repede parul. succes. funda?love struck

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bella_2124 a răspuns:

Eu folosesc FRUCTIS şi sunt foarte mulţumită de el. nu fac mătreaţă, nici nu mi se îngrasă repede părul. bine, acum depinde şi ce fel de păr ai. clear nu l-am încercat, dar am auzit că la început e bun, iar apoi faci mătreaţă de la el. n-aş şti să-ţi spun sigur, mi-a zia cineva care îl folosea. puup:*