| Edda23 a întrebat:

Buna all.Cu cateva zile in urma am fost dat pe facebook de un tip dragut cu un caracter cum mai rar gasesti astazi(cred asta dupa muzica pe care o asculta si poze etc). I-am luat id-ul si i-am data dd. Dupa cand eram online eu am zis ca nu ii zic nimic pentru ca chiar nu stiam ce, insa a intrat el in vb cu mine si mi-a zis : »as zice ca imi pari cunoscuta thinking ma insel? «M-a mai intrebat de ce i-am dat add Am mai vb noi si dupa mi-a cerut fb-ul si mi-a zis : »dar unde te-am mai vazut eu pe tine thinking »iar eu i-am zis « m-ai mai vazut? si el : »ori te confund, se mai intampla ». Ideea e ca nu stiu de ce zicea asta, ca nu avea de unde sa ma stie, chiar semanam oare cu cineva sau zicea asa. Dupa m-a intrebat daca am web si eu i-am zis ca : »nu.adica da dar nu functioneaza « si nu a mai zis nimic si dupa cateva minute a iesit.Acum eu ieri nu am fost pe mess, iar azi e online dar nu imi zice nimic, nu stiu daca ar fi ok sa ii zic eu ceva pentru ca el a iesit atunci fara sa zica nimic, nu stiu ce sa cred. Daca asa ce i-as putea zice? De ce imi zicea atunci ca ii par cunoscuta? sau era un mod de bagare in seama?(ps :suntem din acelasi oras)

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zi ca ar trebui sa il lasi pe el sa fie primul care face pasul, doar ca sa vezi ce vrea, iar apoi vei vedea daca merita sa continui sau nu...

| DdeSimm a răspuns:

Pai poti sa il intrebi lucruri banale. Poate da, era un mod de a te baga in seama. Daca sunteti din acelasi oras va puteti intalni pentru a va apropiawinking!hee heelove struck`