| anonim_4396 a întrebat:

cryingBuna all! este o poveste cam stupida dar... va cer sfatul pentru ca mereu mi a fost de foloshappyeu plac un baiat de aproape 2 ani si plang dupa el doar ca el inainte nu ma baga in seama si dupa cateva luni am inceput s amai vorbim chiar sa iesim afara mai multi si el s a combinat cu una din prietenele mele (nu va spun ca atunci cand am aflat imi venea sa mor) si cand se certa cu ea cum ar veni"se dadea la mine" bine ei se certau mai mereu... ultima oara cand s au certat a fost inceputul vacantei de vara pentru ca el a zis ca e curva si trag toti de ea(credeti ca asta se numeste dragste sau vrea si el sa targa de ea in continuare?)... si bineinteles pe mess se dadea la mine si imi dadea melodii de dragoste cica cu dediktieoh go on si ma chema afara dar nu am iesit pentru ca nevazandu -l mult timp l am uitat si imi placea de alt baiat... dar cand a inceput scoala si l am vazut am ramas blocatahee hee(orice baiat chiar si perfectiunea perfectiunilor daca mi ai da, tot la el as reveni) si cand am fost toti in oras inclusiv pirtena mea cu care a fost el cica s au impacat dar la scoala nici nu se baga in seama bine si el mi a zis pe mess kse impaca cu ea si sigur vrea si ea...si cand eram in maxi taxi m am asezat langa el si lanaga un prieten de al lui pentru ca nu aveam unde sa stau si ma intreba cu parfum ma dau ca mirose ca al mamei lui si mirose frumos ca daca am intaziat acasa etc si cand m am asezat am zis iaute ce confortabil stau ei aici si chiar daca se inghesuise a zis ca tot confortabil stahappynu stiu ce sa facthinking ce sa credcryingnu mai inteleg nimic ori o place pe ea ori pe mine avand in vedere ca mi a dat de inteles asta de multe oricrying multumesc mult ca ma ajutati

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu va place pe nici una, dar se joaca cu amandoua in cautare de sex si distractie. Oricum, sa stii ca in curand iti va spune si tie cuvinte urate, fiindca e evident ca nu te respecta si te considera o fata usuratica.

nony
| nony a răspuns:

Impuscati-má sad

| marsy a răspuns:

Da. exact. daca era mai serios o lasa pe fosta sa odata la o parte. vazind ca nu se inteleg. sh iesia cu tine. se combina! Dar. nu a facut asa. Nu te merita. uita de el. tongue
tu meriti ceva mai bun. sorry

| BUBULINA a răspuns:

Offff
ce problema mare ai straight face

| night_crawler a răspuns:

Pai eu zic sa-l intrebi direct pe el...pe care din voi prefera... da ai grija ca chiar daca te-ar alege pe tine...am impresia ca tot un casanova va ramane...si te-ar putea parasi oricand...baftahappy

| iuliana21 a răspuns:

Sti eu cred ca e genul de baiat care cu cat poate avea mai multe cu atat se simte mai bine...cine stie cu cate mai cocheteaza pe langa tine...deci pacat ca iti place de el ptk e clar ca nu merita. dar asa e cand ne place de cineva vedem acea persoana cum o vrem noi.nu asa cum e ea de fapt...

o zi superba sa ai

| alessyca a răspuns:

Mai acum fara suparare, asa cum se da la tine poate se da la inca 10 fete intelegi? poate pentru el chestiile astea sunt perfect normale. Iar eu cred ca el simte ceva pentru prietena lui, nu zic ca o iubeste dar cred ca ii place de eahappydeci raspunsul cred ca e destul de clar zic eu... ea

| MissCamelia a răspuns:

Daca tot mergi la scoala, n-ar fi rau sa inveti sa scrii corect ca m-au ametit randurile astea ale tale cu prescurtari si fara virgule si punct.in ceea ce priveste baiatul cu prietena, e clar ca nu vrea sa fie cu tine ci cu prietena ta

| sis a răspuns:

Asculta. pentru un baiat e normal sa stea cu o tipa si sa se dea la inca 20. crede-ma! am in clasa un tip care schimba fetele la saptamana.winking deci e normal.

papa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga povestile voastre siropoase, in general sunt stupide. dar daca pentru voi sunt importante ...asta e.problema e ca lui ii place sa stea confortabil.si se lauda la toti ca are doua proaste pe care le vrajeste si el e marele don juan.stai cuminte si fii indiferenta.ca vine el singur. dar lasa-l sa astepte.baietilor le plac fetele inabordabile nu cele care cad pe spate la prima vrajeala.