| missoriginal a întrebat:

Buna allwinking
Sunt curioasa daca la profilul Stiinte ale Naturii biologie chimie merg si baieti.Adica stiu ca mai merg dar ma intrebam daca baietii sunt interesati de acest profil.
Eu una ma gandeam sa merg pe profilul asta sau la mate-info si chiar sper ca vor fi macar 10 baieti in clasa mea.Ca deh... unde sunt si baieti,e si mai multa distractie.
Sau eventual fetele care sunt la acest profil, imi pot spune cati baieti au in clasa.
Multumesc frumoshappy (dau si funda pentru cine vrea)

4 răspunsuri:
| Eyke a răspuns:

Te simti singura?tongue

| missoriginal explică (pentru Eyke):

Eu sunt fata, si imi imaginez ca vor fi multe fete in clasa mea insa as vrea sa fie si macar 10 baieti.Nu ca sa ma dau la eilaughing, ci ca sa fie mai multa galagie.
In clasa mea, am 15 baieti si e perfect deoarece baietii sunt altfel, mai amuzanti, mai trasniti, au curajul sa faca de toate.
Niciodata nu mi-am dorit o clasa linistita...

| Eyke a răspuns (pentru missoriginal):

Inteleg sentimentu, eu nu pot sa te ajut deja lucrez si n-am cum sa te iti ridic plictiseala. Dar iti urez noroc in gasirea de masculi tongue

| missoriginal explică (pentru Eyke):

Multumesc frumos oricumhappy