| ForeignO a întrebat:

Buna happy am 1.56 si 42 de kg

eu vreau sa ajung la 46-47 /sad dar nu ma pot ingrasacrying

Crdeti ca sunt buna la varsta mea? daca nu, imi puteti spune epot sa facca sa ma ingras?

MUltumesc!

17 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Eu am 1. 61 si cam 47-48 kg. Nu departe de tine. Nu iti fa griji ca esti frumoasa asa cum esti. Parerea mea.
Daca vrei sa te ingrasi poti sa mananci la ore fixe. E cea mai buna metoda. Nu te forta daca nu poti manca mult pentru ca ti se va face scarba si tot slaba ramai.
Sper ca te-am ajutat cumva si vei oferi fundita celui care merita. Pupici si succes

| JeSa a răspuns:

Nu, nu o face...ca esti numai buna(perfecta)!
Sanatate!

| Aly07 a răspuns:

O singura problema nu ne-ai spus c varsta ai.
Oriqm pentru. inaltimea ta ai o greutate perfecta happy.

| Atotstiutorul a răspuns:

Nimeni cu un raspuns concret, Mananca mai mult? ce zici de asta? mananca chesti gen fast-food! da vezi sa nu aduci Mc'ul in inventar

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Si eu am fost odata in situatia ta``dar nu, nu trebuie sa te ingrasi adica daca ai 42 de kilograme la 12 ani... e destulll, eu am 1, 70 si am 48-49 de kg.eu zic sa nu te mai gandesti la asta, nu ai nevoie,, daca o sa te ingrasi prea mult. o sa fie chiar aiurea mai bine lasa asa sa vina de la sine kiss!`si DA eati bunna'' asa!laughing

| catthshshshs a răspuns:

Gandeste-te ca acum vrei sa te ingrasi dar nu uita ca s-ar putea ca, in timp, sa ajungi sa iti doresti sa dai jos din kilograme.Depinde de metabolismul fiecaruia. Eu am 1, 60 si 48 de kilograme si mereu am vrut sa ma ingras... dar cred ca o sa renunt la idee. E mai bine sa se dezvolte corpul in ritmul lui, altfel ii faci un rau.

Si o idee pentru incurajare, cine are nevoie de grasime?! Nu e mai bine mai slabuta?winking

| Tabii. a răspuns:

Heloooo fatoo! 1, 56? si vrei sa ai 48 de kg?laughingdoamne-dumnezeule pai eu am 1. 60 si 37 kg si am 12 ani si 6 luni deci...laughing

| ._6225 a răspuns:

Stai. Daca esti buna la varsta ta?
In fine, cati ani ai totusi?

| ForeignO explică:

12 anibig grin

| ForeignO explică:

Oh, dahappy scuze

| ☼loli☼ a răspuns:

Si eu imi doream asta acum juma de an, eram terifiata de gandul ca o sa merg la plaja si lumea o sa imi vada coastele. Pana la urma tot asa am ajuns la mare, slaba ca un bat, nu am reusit sa fac nimic laughing dar de cand m-am apucat de un sport am pofta de mancare si acum imi respect cele 3 mese principale (poate doar 2, cu cina e mai greu)... deci iti recomand si tie la fel - sport si mancare. Atentie! Nu te indopa cu fast-food sau cu dulciuri doar ca sa te ingrasi, asa o sa fii plina de grasime, nu o sa fii normala si nu e nici sanatos.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu fata! Zi merci. Unele fac tot posibilu` sa slabeasca, sh u vrei sa te ingrshi? laughing

| iovry a răspuns:

Doamneee Dorutza mami nu-s fata laughing dar totusi am 2 surori si stiu ceva pai eu sp sa stai asa cum esti u parerea mea daca te mai ingrasi cateva kg in plus o sa iti sp pe la scoala dolofana si nu cared ca vrei vb foarte serios happy Stai cum esti esti destul de buna si asawinking big hug love u people happy

| M.D.Eveline a răspuns:

Hello Romania eu am 1, 80 16 ani si greutate de 49-50 si u vrei greutatea mea, nu de alta dar nu o sa iti stea bine am o fat ala liceu care s-a pus calumea pe mancat si a ajuns o obeza de toate zilele

| dizzyizzy a răspuns:

Dc sa te ingrasiraised eyebrows?
helloustraight face
eu am 1. 70 si am 48 de kg.
dapai tu 1.56...si vrei greutatea mea.
o sa arati naspathinking
cred. pentru ca pentru inaltimea ta nu prea e bine sa ai o asa greutate
dar acum conteaza si varstahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti perfectă! Eşti frumoasă, eşti slăbuţă, nu eşti nici prea înaltă nici prea scundă aşa că fii fericită, nu ai nevoie să te îngraşi, apropo proastă exprimare când ai zis dacă eşti bună, în fine, să nu te intereseze ncă de pe acum aspectul fizic, mult succes happy

| cucciola a răspuns:

Dragutza ca sa te ingrasi trebuie sa mergi la doctor sa iti recomande niste vitamine.sau incerca sa mananci mult si sanatos.