| LOrennaaa a întrebat:

Cum sa ma ingras? Am 1.56 si 38 kg. Vreau sa ma ingras cel putin 7 kg si sa ajung la 45 kg, in 3-4 luni. Cum as putea sa ma ingras, ce sa fac si ce sa mananc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Nu-ti recomand mancarea la fast-food (McDonald's, KFC sau care mai sunt), nu este sanatoasa pentru organism din niciun punct de vedere. Dar iti pot recomanda sa faci o cura de vitamine si minerale (EurovitaMultiminerale). Sunt foarte bune si stimuleaza pofta de mancare. Pe mine m-au ajutat foarte bine. Le gasesti la orice farmacie si le poti lua fara reteta medicala.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

| alinkamika a răspuns:

Poti folosi pastile din grasime din peste dar doar sa te consultezi cu un medic, daca iti poti permite..maninca mai putin si de mai multe ori pe zi.dar daca in generatia ta toti sunt slabi si nu grasi, nu poti face nimic, fiindca asa-i pus in gena ta (: