| botik_3241 a întrebat:

Buna:*:*:*:*
Am 1.70 dar ma simt cam prea inalta. Prietenul meu are cam cu 3-4 cm mai mult, dar ma simt cam naspa ca nu pot sa port pantofi cu toc pe langa el ca sunt mai inalta si asa nu-mi place
ar trebui sa fac ceva?
el incepe parca sa se mai inalte in ultima vreme iar eu am incetat sa mai cresc

1 răspuns:
| ciara111 a răspuns:

Buna.asculta-ma ce spun.nu face asta doar sa fi la o inaltime cu el, pana la 18-20 de ani poti sa cresti,nu o face fortat, uite eu am 1, 54 iar prietenul meu are 1, 78.deci gandeste-te cum ma simt si eu, si pentru asta eu disper in a creste pentru ca am timp