| botik_3241 a întrebat:

Buna:*:*
am o problema si vreau sa ma ajutati
am 1.72 iar prietenul meu 1.74 dar totusi ma simt aiurea pentru ca nu prea pot sa port o pereche de pantofi cu toc pe langa el pentru ca as fi mai inalta ca el si asta nu'mi place
dar in afara de el as mai avea o optiune:un baiat pe care il cunosc de mica si pe care si parintii mei il plac. El are 1, 83.(p lg el as mai putea sa port pantofi cu toc)
la aman2 tin cam la fel de mult
ce sa fac?
plizzzpuppy dog eyes help me:*
un sfat. ce credeti ca ati face voi

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eu zic că nu ții la niciunul, nu îl iubești nici pe cel cu 1.70 nici pe ăla cu 1.80. Tu practic vrei să fi cu unul mai înalt pentru că vrei să porți tocuri. EU zic să nu te grăbești, nu are sens. Când vei simți cu adevărat că iubești, atunci nu-ți vei mai face probleme de tipul asta.Baftă!

| iulikka a răspuns:

Daca tu consideri, ca e mai important intr-o relatie ca baiatul sa fie mai inalt ca fata nu felul cum se poarta cu ea, ramai cu cel mai inalt:

| IAMsterdam a răspuns:

Nu poti sa parasesti pe cineva doar pentru ca nu poti purta tocuri cand esti cu persoana respectiva. Este stupid. Absurd!

| AndrewThinks a răspuns:

Stai stai tu vrei sa iti alegi prietenul dupa tocuri nu? Deci e cam ciudat si cred ca daca ti la ei la fel de mult asta e prietenie nimic mai mult garantez. Si nu conteaza poate sa aiba el si 1.70 sau mai mic nu conteaza daca tu o sa fi mai inalta pe tocuri.