| Alina99 a întrebat:

Am 11 ani jumate si sunt din Sibiu.
Eu vreau sa merg in germania si tata vrea tot ca mine.Si azi am mers cu mama la verisoara ei care sta in Spania dar a venit in Sibiu si i-a zis la mama sa ma ia si pe mine in Spania.Eu vreau sa merg in Germania.
Unde e mai frumos?

Răspuns Câştigător
| Alice_2720 a răspuns:

Eu zic in germania deoarece are deschidere la 2 mari si e foarte frumos locul.acolo sta prietena mea si am vazut poze(este doar parerea mea)

2 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Si eu zic tot Spaniawinking
E mult mai ok!:X:XCand aud Spania ma gandesc la Ibitzaaa: apa plaja nisip bronzsmugsmug
Si de oameni nici nu mai zic!:*

| Swear a răspuns:

Spania fara nici o indoialawinking mergi faci baie in ocean este super marfa acolo clima civilizatia.