| AnAnonim a întrebat:

AM 12 ani in noemrie fac 13 si nu am ciclu.
Sunt destul de dezvoltata( marmia sutienului A85) Am par pubian si chestia ai albiciasa da mai mult de doi ani.
Ce credeti? Cnd o sa-mi vina?
P.S Mamei mele i-a venit la 11 ani dr in schimb la toate rudele mel dupa varsta de 15.

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Eu cunosc o fata careia nu-i venise pana de curand si implinise deja 16 ani.A mers la ginecolog, i-a dat anticonceptionale(virgina fiind) si abia atunci i-a venit, ceea ce mi se pare aiurea rau.
Stai linistita, o sa-ti vina, nu toate corpurile sunt la fel.Asa mi-a venit si mie, pe la 12 jumatate si sincer, acum ca au trecut mai bine de 6 ani de la,, marele eveniment", regret ca mi-a venit asa devreme. La mine e si foarte dureros si rar. In locul tau m-as bucura de copilarie si as spera sa-mi vina cat mai tarziu, caci e mare bataie de cap, crede-ma.