| bbyyyyyyyy a întrebat:

Decii am o intrebare. Am 13 ani si sunt destul de dezvoltata fizic. mi-a venit si ciclu` da chestia este ca nu am cosuri deloc, nici nu am avut si chiar daca chestia asta ma bucura, totusi nu stiu de cebatting eyelashes laughing Toate fetele aproape la varsta asta au, chiar daca nu le-a venit ciclu. Trebuie sa mai zic ca nu folosesc nici un fel de crema special pentru asta, doar cateodata folosesc crema nivea dar doar pentru hidratare...

15 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Eu am vazut de multe ori fete care nu aveau mai mult de 14 ani si aratau de parca aveau 23 de ani. Bune de tot, adica. Poate este asa pentru ca parintii tai au fumat inainte sa te faca pe tine.

| bbyyyyyyyy explică (pentru Catalion):

Parintii mei nu fumeaza, dar totusi dupa parerea mea chestia asta ii de bine laughing adica in randul fetelor e cel mai bun lucru sa nu ai cosuri

| Aegyo a răspuns:

Pai... esti FOARTE norocoasa...
Cel putin eu sunt plina I don't want to see
E din cauza ca nici mama/tatal tau nu au avut... ii poti intreba daca vreiwinking
Sunt multe fete care intr-adevar patesc asta, dar tu esti unul dintre fericitele cazuriwinking

| CaroleVoicu a răspuns:

Pai depinde de fizionomia fiecaruia...de exemplu prietenena mea are 14 ani si nu o avut niciodata cosuri si nu foloseste nici ea nici o crema.asa ca bucurate

| domnulgoe a răspuns:

Bun,da asa ne-ai tot dus cu zaharelul ca nu am mai prins intrebarea.pana la urma care e intrebarea? de ce nu ai cosuri? pentru ca ai pungi sau cutii sau orice alt recipient.

| bbyyyyyyyy explică (pentru domnulgoe):

Daca nu ti-ai dat seama de intrebare din context inseamna ca esti chiar prost -.-"

| domnulgoe a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

Uuuuu...crezi ca daca ma insulti tu, nu pot sa te insult si eu? pot, dar nu vrei sa te insult...

| bbyyyyyyyy explică (pentru domnulgoe):

Serios? Ce ma doare pe mine ca ma insulti tu?
P.S. invata sa scrii intai laughing

| domnulgoe a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

Tu ce zici? ti se pare ca nu vorbesc serios? pai inseamna ca daca nu te doare cand te insult, trebuie sa te lovesc si cu altceva, nu numai cu vorbe,
dar se rezolva.si daca tot am inceput asta:asta e un site cu intrebari care in mod normal ar trebui sa primeasca un raspuns.dar nuuuu...trebuie sa vina o,, TanyaPysycutza" si sa se laude ca nu are cosuri, desi i-a venit ciclul.bun.si ce reactie astepti tu de la utilizatorii TPU? sa te compatimeasca?
si in incheiere, nu astept reply.stii ce e ala, nu? dar daca vad ca nu intelegi, trecem la treburile serioase.cum spunea o colega de-a mea:,, te fac la psihic!" AM ZIS.

| bbyyyyyyyy explică (pentru domnulgoe):

Ce dracu` vrei? laughing Daca nu iti comvine intrebarea mea de ce naiba ai mai raspuns, mai bine nu ma bagai in seama... Si daca tot vorbim, sa te intreb " cu ce sa ma lovesti" tu? laughing Hai serios ca nu ma faci tu pe mine cu "psihicu` "Iti dau reply pana nu mai poti, chiar nu ma intereseaza...

| Dubaster a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

( Iti dau reply pana nu mai poti ) rolling on the floor) Tanya esti za best jur laughing mai devreme am terminat o cearta cu unu laughing si exact aceiasi idee am folosit Iti dau reply pana nu mai poti laughing pana la urma a cedat.RESPECT Imi plac fetele care stiu sa spuna lucrurilor pe nume.Bravo

| bbyyyyyyyy explică (pentru Dubaster):

Mersii laughing

| domnulgoe a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

Nu mai spune...pai sa punem problema altfel:daca nu veneai tu cu intrebarea ta, mai aveam eu de cine sa ma iau? zi si tu...si la partea cu reply,eu ti-am zis sa nu imi mai dai,ca sa-ti fie tie mai usor, ca oricum nu nu ma faci la asa ceva, ai intrat pe domeniul meu.deci,da cat reply vrei,pe tine o sa te fac de rahat, nu tu pe mine.
hai, astept reply-ul promis...
dau funda

| bbyyyyyyyy explică (pentru domnulgoe):

Si daca eu am pus intrebarea, ce? trebuie sa imi raspunzi tu? Ce esti tu pe TPU, aici fiecare isi pune intrebarea oricat de prosteasca sau ridicola ar fi, chiar nu trebuie ca toti "destepti" sa se ia de intrebarile celorlalti. Oricum degeaba te sraduiesti tu sa ma faci de rahat... adica nu ma vei face... in cel mai rau caz pe siteul asta idiot, dar pentru noi oamenii normali realitatea conteaza. Da oricum sunt curioasa cum ma faci de **** : degeaba imi tot dai tu comenturi, oricum doar noi 2 le vedem, nu am eu atatia fanii sa se uite la intrebarile mele si oricum da pana nu mai poti, tot mie imi faci puncte. A doua varianta ar fi sa pui "o intrebare" idioata in care sa ma faci in toate felurile, dar si asta, nimeni nu va sti despre ce vorbesti. Degeaba te iei de mine aici, sincer nu prea imi pasa. Oricum crezi ca tu ma faci pe mine? Te inseli, nu sunt genul care pune la suflet tot ce zic alti, mai ales niste necunoscuti de pe interne, t oricum inca nu mi-ai raspun la intrebare: Cum ma faci tu "inteligentule" cu "psihicu' cum zici tu? Chiar nu m`am prins -.-

| domnulgoe a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

O sa-ti raspund pe rand la toate intrebarile.
daca tu ai pus intrebarea,am si eu dreptul sa raspund,si tu ai dreptul sa sari la mine pentru ca am raspuns si tot asa mai departe.
da eu nu m-am luat de intrebarea ta,m-am luat de tine,si sincer, mare greseala, cred ca mai bine ma intelegeam cu intrebarea.
tu crezi ca eu raspund pentru puncte? sau sa faca altii puncte? nu ma doare nici macar in cot de puncte.
imi ziceai intr-un alt raspuns ca nu stiu sa scriu.sa zicem.dar tu stii sa scrii? macar cat stiu eu? poate.dar nu se vede.cel putin nu cu ochiul liber.
da eu nu vreau sa pui la suflet ceea ce ti-am zis eu.asta pentru ca tu nu ai asa ceva.nu stii cu ce se mananca.
pai nu prea ai cum sa te prinzi.cel putin nu la coeficientul de inteligenta pe care il ai.adica ai IQ-ul cu minus.
acum hai sa te invat eu cum ar fi trebuit sa procedezi tu.te-ai fi dus frumusel la un medic ceva.in cazul tau o sa o luam in ordine.intai la psihiatru apoi la dermatolog sa vezi ce au cosurile ca nu mai apar.si u in cele din urma, ar fi trebuit sa consulti un ginecolog.stii ce e ala, nu? ca sa vezi ce probleme ai cu menstruatia.nu e chiar atat de greu.numai ca tu esti o exceptie.tu nu faci parte din clasa oamenilor normali. oameni normali in ziua de azi nu mai gasesti asa usor.dar tu nu esti dintre ei.