| alina_3113 a întrebat:

am 12 ani si aveam un iubit... dar toata lumea zicea ca nu ma merita si am inceput si eu sa cred asta deoarece nici macar nu ma lua in brate crying.
pana la urma m-am desp de el si acum sunt cu prietenul lui cel mai bun. ptc stiu ca el ma plk mult mai mult decat o facea celalalt iubit crying si nu stiu ce sa fac ca mereu fostul sta pe langa noi. oare vrea sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| DramaQueen163 a răspuns:

Lasati-o in pace care e problema voastra daca ea are un iubit incercati sa o ajutati si nu mai ii ziceti prostii de genul "esti prea mica" sau "pune mana pe carte" e usor sa critici din spatele tastaturii.

Poate el sta cu voi deoarece este gelos poti sa rogi pe cineva sa afle daca inca te place dar tu trebuie sa alegi cu cine ramai. Succes!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu ti se pare ca esti cam mica pentru o relatie?
Nu ma surprinde absolut deloc faptul ca nu stii ca atunci cand termini o relatie cu un baiat indiferent din ce motiv te-ai despartit de el NU te bagi cu cel mai bun prieten al lui.Asta e chestie de eticaraised eyebrows

| LumeaViselor a răspuns:

La varsta ta, pune mana pe carte!