| Anonim919191991 a întrebat:

Am 12 ani si niste sani foarte mici. Toate colegele mele sunt foarte dezvoltate in timp ce mie imi este rusine cu sanii mei super mici.Cum pot sa fac sa imi creasca mai repede?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 12 ani si tie rusine ca pierzi la concursul de marime a sanilor? Ce ca.cat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cresti tu, ca vor creste si eiwinking. Eu cunosc fata la 19 ani, care-i blana la propriu, dar oricum stie sa se faca placuta, indiferent cu sau fara sani! NU ma intereseaza, si repet, un barbat, apreciaza si fetele cu sani, dar si fara, daca aveti probleme hormonale, cum are acea prietena a mea, asta este, se intampla, nu-i o tragedie. D-aia n-are prietena mea iubit ca vai tu doamne, n-are sani, vrajeli, important este sa fii desteapta si sa te faci sa fii placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune un coleg sa te traga de ei o data la doua zile, in timp ce tu stai in patru labe (astfel si forta gravitationala va avea contributia ei).

| ayumiiiiiii2000 a răspuns:

Si eu sunt la fel, stai linistita. nu iti face probleme, sanii vor creste cu timpul. ai doar 12 ani. cunosc fete care chiar aproape deloc nu au. Nu are rost sa iti faci griji. Cresti si tu, cresc si ei laughing e imposibil sa ii faci sa creasca mai repede, si daca vrei sa fie mai fermi nu purta sutiene. poarta bustiere laughing well. nici eu nu sunt foarte bine dezvoltata deci nu are rost sa te ingrijorezi. toate la timpul lor