| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si sunt fata si as vrea sa ma epilez la subrat. Dar nu stiu, parca mi-e frica si rusine sa ii spun mamei. Si o colega a zis ca si ei i-a fost frica sa-i spuna mamei ei dar ea nu e asa ttimida ca mine. Cum si cand ar trebui sa ii spun sau ce sa fac?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeEa_5512 a răspuns:

Dme...dc sa iti fie rusine? spuei k chiar ai nevoie de asta pentru a nu arata k o maimuta venita din jugla, o sa tia sigurtongue

| tatiiianaa a răspuns:

nu trebuie sa te temi sau sa fi rusinuasa cu mama ta, la varsta asta e ceva normal si chiar nu trebuie sa ii spui, eu primadata cand am facut asta a spus mama : in sfarsit! hahaha tongue pup

| Ada_8018 a răspuns:

Hey!:*
Nu trebuie sa iti fie rusine de mama ta!:* Si eu am trecut prin asta. I-am spus asa: mami, vreau sa iti spun ceva! Si i-am aratat subratul si i-am zis: Vreau sa ma epilez. Si ea a zambit. Deci sper ca te-am ajutat!:* Paa:* fundita?