| alex_6829 a întrebat:

Buna am 12 anijumate fac 13 dar nu ejaculez
nu am ejaculat niciodata

daca ejaclez sau ma masturbez nu mai cresc in inaltime
si simt ca ma mananca penisul dar nu ejaculez simt ca sare ceva
dar nu iese nimic

Răspuns Câştigător
| 009 a răspuns:

Nu cred ca tiar afecta cresterea daca te masturbezi... da vezi ce raspund si baieti ca eu nu ma pricep asa bine

4 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Woa, woa! Atatea cuvinte insiruite la alegere nu au cum sa ne lamureasca. Eu n-am inteles intrebarea. Nu ejaculezi, desi simti ca iti vine, sau ce?

| unione a răspuns:

Baietii rad, nu raspund nimic...pentru ca nu inteleg intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea n-are oic de sens, in fine, iar eu ma masturbam de 4-5 ori pe zi si acum am 1, 92 m si am 15 ani

| alex_6829 explică:

Daca fac laba nu mai cresc in inaltime si dc nu ejaculez