| Corinnusik a întrebat:

am 13 ani si nu am sani deloc, nu ca as vrea mai repede sa imi creasca dar toate fetele de la mine din clasa au niste sani mari dar eu nimic

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Am tot 13 ani, nu mai ca eu n-am aceasta problema. Oricum, macar esti originala! happy
O sa-ti creasca si tie, stai linistita! Daca pana acum ai fost judecata pentru asta, inseamna ca ai dat de oameni care nu stiu sa aprecieze ceia ce conteaza de fapt.Imi pare rau daca ti s-a intamplat(uneori colegii pot fi rai, dar nu este acum sfarsitul lumii)Iar daca este doar impresia ta, invata azi sa te placi asa cum esti. Draga, daca tu nu te placi asa cum esti cum te poti astepta ca cineva sa te placa?

5 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Pai ce conteaza ce au alte fete din clasa? Daca pe tine nu te deranjeaza, asta conteaza.

Cum au zis si ceilalti, o sa te dezvolti si tu, mai devreme sau mai tarziu, si oricum multor baieti le plac fetele cu sanii mici.

| SzbInfinite a răspuns:

Nu poţi.
În general, la vârsta asta, şi fetele cu sâni mai mari se simt puţin complexate. O să-ţi crească şi ţie mai târziu, unele fete se dezvoltă mai încet şi nu e nimic rău în asta. [: Eşti draguţă aşa cum eşti, sânii nu o fac pe femeie. :*

| alexuta13pe a răspuns:

Da-mi id tau si eu aveam inainte problema astahappy acum au crescut, dar am dat de alte probleme big grin vb p mes daca vr

| Corinnusik explică:

Cat mai multe sfaturi va rog.

| AnaM1 a răspuns:

Și eu am tot 13 ani. Acum câțiva ani pe la 10-11 și eu voiam să am sâni, dar eu zic să nu îți dorești pentru că băieții o să se dea la tine pentru a te atinge acolo și o să fii percepută c... de ei