| NoName111111 a întrebat:

-Am 13 ani si nu prea am sani.As vrea sa ii fac sa creasca mai mari. happy

-Aproape toate fetele din clasa mea au sani si nu stiu, ma simt cam prost.

-Ma ajuta cineva? big grin Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| CheshireDeadCat a răspuns:

Am fost cam în aceeaşi situaţie. Eram prin clasa a 6-a, şi eu, fiind cea mai mare fată din clasă după vârstă, aveam cei mai mici sâni. M-a deranjat cât m-a deranjat dar nu am făcut nimic, deoarece chiar nu-i nimic de făcut. Acum sunt medii spre mici, şi tot am cei mai mici sâni din toate fetele de vârstă apropiată mie, dar nu mă deranjează.
Nu poţi să le faci nimic, principalul e să nu te complexezi. Dacă mama ta are sânii mari, foarte probabil că până pe la 16 o să-i ai şi tu medii spre mari. Dacă nu, nu-i nimic. Sânii mici dacă au formă frumoasă pot fi mult mai atrăgători decât cei mari, deoarece îşi ţin forma mai bine şi sunt mai tari.
Dacă totuşi vrei tare să pară mai mari, ia-ţi sutien cu push am şi cu cupele care apropie sânii, asta ar face să pară că ai bust mai mare.
Succes.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa ai pentru ca esti in perioada de crestere, prost nu ai de ce sa te simti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce ai nevoie de sani mari la 13 ani?

| Seepty a răspuns:

Eu zic sa astepti, o sa creasca de la sine nu iti trebuie tratament sau ceva de genu'.

| Byucc a răspuns:

O sa iti creasca. Nu trebuie sa te grabesti. Sunt fete care se plang ca au sanii prea mari. happy Nu ai de ce sa te simti prost crede-ma, nu toti suntem la fel happy

| AndySixx2001 a răspuns:

Trebuie sa fim noi insine, nu trebuie sa iti pese cum arata celelalte fete...conteaza cum arati tu happy