| cristt12 a întrebat:

Am 13 ani si stau la sat.Cat de tarziu credeti ca ar trebui sa stau afara?

Răspuns Câştigător
| andreeapap a răspuns:

Pai avand in vedere ca ai 13 ani si stai la sat banuiesc ca oamenii se stiu intr-e ei si nu cred ca ai in sat hoti violatori criminali sau asa... daca sunteti in grup mare de prietenii zic ca e ok sa stai pana la 10 jum sau chiar 10 daca esti doar cu fetele pana cans se intuneca e okhappy

12 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pai depinde si de ora la care iesi afara... oricum daca stai in apropierea casei sau eventual in fata curtii banuiesc ca nu e nici o problema daca mai intarzii sau de astea... oricum e vara si se intuneca mai tz, dar dupa parerea mea maxim 22.30-23.00 laughing acum depinde si de parintii tai, etc etc. funda?happy

| pufulete_5719 a răspuns:

Buna.Si eu stau la sat si tot 13 ani am...eu de obicei stau pana pe la 10 noaptea. Ma rog pe mine numai atat ma lasahee heeSi atunci cand stau afar stau in fata portii ca aocolo se adua cei mai multihee hee

| TheBiban a răspuns:

Pai...maxim 11-12...

| Diiana232997 a răspuns:

Cat te lasa parintii, sau daca te lasa cat vrei tu. stai cat stau si ceilalti copii de varsta ta happy

| jasmine11 a răspuns:

Pai daca tinem cont ca esti la sat, la varsta ta max ar fi ora 10-10:30, pentru ca daca te vede babele alea de acolo cum sunt in toate satele, o sa te creada o curva, si la varsta ta nu e frumos

| jasmine11 a răspuns:

Stai asa...esti baiat,,, scuze am crezut ca esti fata. apoi daca esti baiat pana la cat te lasa parinti.pentru ca nu are ce sa iti scoata lumea vorbe

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Ei, pana la 10, sau pana cand pleaca restul'...

| monstrulet a răspuns:

Depinde de anotimp. In general, pana cand incepe sa insereze.

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Parerea mea e sa stai cat ai tu chef o limita asa 00:00; 01:00. Parerea mea tonguetonguetonguetongue

| Lavii_3618 a răspuns:

10-10 jum thinking

| Anonima1_1208 a răspuns:

| Andrey827 a răspuns:

Stai frate pana pana dimineata si dupa ce pleaca toti mai stai oleaca sa fi sigur ca au plecat toti(ca sa nu iti goleasca paKentu), mai bagi o tigara si pleci acasa... laughing)) rolling on the floor) FUNDAAAAA!