| LoveIsMyDrug a întrebat:

Mda... a venit in sfarsit primavara, afara sunt 13 grade iar eu am pneumonie(asta-i norocul meu). Ieri am fost la doctor si am aflat...si ce chestie ca acum s-o incalzit afara.
Credeti ca ar trebui sa ies afara? Sau daca tot stau in casa dati-mi niste idei ce sa fac ca sa nu ma oftic atata ca nu ies afarasadsadcrying

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maria_9426 a răspuns:

Buna
Si eu am probleme cu raceala in perioada asta si ma disper la culme.
De 4 luni aproape nu am mai fost la o plimbare la un suc...nimica. straight facestraight facesad
A mei zic, ca sa nu ma racesc mai rau sau sa nu fac pneumonmie.
Ce aiurea. In fine, eu mi-am ocupat timpul cu tv-ul, pe mess, am fost la tara, vorbit la telefon, ascultat muzica, nimic deosebit.
Totusi vreau sa ies dar a mei au spus sa mai astept putin.
Asteapta si tu. Decat sa iti faci un rau mai bine mai stai 2-3 saptamani in casa ca nu patesti nimic.
Cunosc niste persoane care ziceau ca ii doare capu daca stau numai in casastraight face ce absurd. Pai eu cat am stat, acum ar trebui sa fiu nebuna...glumesc desigurtongue
Oricum.sa te faci bine cat mai repede:*
Pa, pa