| ClaudiusSeverus a întrebat:

am 13 ani si sunt baiat. Am un par lung cam pana la umeri. Credeti ca fetele plac baietii cu par lung? :/

6 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Majoritatea fetelor ar vedea un baiat cu parul lung ca fiind prea feminin.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai fiecare fata are gusturi diferite si pareri diferite cu privire la baieti altele prefera baietii cu par lung, scurt, musculosi, inalti, bronzati.
Cred ca sunt si unele fete care prefera baieti cu par lung dar depinde si cum iti sta parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dacă ştiu să cânte la chitară electrică.

| AdeeAdeline a răspuns:

Depinde, mie una îmi place dar totul ţine de fată, sper că cea care o să îţi placă ţie să creadă la fel ca mine, baftă tongue

| Ayana17 a răspuns:

Depinde si cum iti sta cu parul lung. In general nu prea imi pasa daca un baiat are parul lung sau scurt daca imi place de el si e o persoana frumoasa interior. Atunci acest aspect nu ma intereseaza.
Daca tie iti place cu parul lung lasa-l asa, o fata care te va place, te va place asa cum esti.
Plus ca poti sa ai parus scurt, lung, colorat etc, cat timp sti sa te comorti cu o fata atunci acest aspect nu va fi o problema.
Apropo, ai 13 ani, ai tot timpul sa te gandesti, ce le place fetelor si ce nu. big grin
O zi buna! happy

| Wziee a răspuns:

Depinde de gusturile fiecareia happy