| LoVe_SoRy_1997 a întrebat:

Buna am 13 ani si sunt foarte mica de inaltime...Care imi spune ceva exercitii ca sa ma inalt...Nu sporturi

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

De exercitii nu stiu dar eu spun ca nu trebuie sa te grabesti. si eu am 13 ani si 1.53 da imi place asa cum is. oricum ai timp destul sa cresti nu trebuie sa iti faci griji. totusi ai putea practica inotul. bafta!

4 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Exercitii de matematica? ce vrei? joaca basket.e cel mai bun

| LoVe_SoRy_1997 explică (pentru Silviu591):

Ma refeream la exercitii pentru inaltare desteptule

| Dana211 a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia de cel putin 1 an poti face ce exercitii vrei tu ca nu mai cresti.

| geaa96 a răspuns:

Incearca sa faci aerobic.Am auzit k exercitiile de stretching te ajuta sa te inalti : )