| NayachanKawaii a întrebat:

Am 13 ani si sunt indragostita de un baiat de cand eram la gradinita. El in prezent isi aduce aminte de mine dar nu pot sa imi dau seama daca si el ma place. Doar ce a avut mici gesturi cu mine de exemplu m-a ciupit odata de obraz. El e genul de bad boy sa zic asa, ii place graffiti, si skate-ul si bmx-urile.
Voi ce credeti, am vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| Zambeste142 a răspuns:

"Bad boy''? in privinta baietilor astora ai doar 2 optiuni ori iesi cu inima "franta" ori il faci pe el sa te iubeasca. Cel mai bine eu consider sa nu te complici, fiindca ai 13 ani o sa ai timp sa cunosti baieti mult mai simpatici care sa-ti dea mult mai multa atentie nu te grabi, lasa lucrurile sa vina de la sine.Te pup.

6 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Păi el e mai mare sau de o vârstă cu tine? După mine nu e mare lucru că te-a ciupit de obraz, poate fi şi semn de prietenie. Oricum, genul ăsta de tipi de care zici tu caută mereu fete din anturajul lor cu care să aibă chestii comune.

| Iulia26 a răspuns:

Cica "bad boy"laughing Nu e nimic "bad" in skate-uri si bmx-urilaughing E un simplu baiatlaughing Daca fumeaza sau bea este bad boy. Daca e skater, nu e rau. Mie una skaterii mi se par foarte draguti si nu vad nimic rau la ei. La bmx-uri, ce sa mai zic? Poate ii plac chestiile extreme, dar oricarui baiat ii plac chestiile astea. De fapt, niciuna din cele enumerate nu e extrema. Ciupitul poate insemna orice. Si nu stiu, depinde daca ai sau nu. Daca ai mai avut niste gesturi ce pot insemna friendzone, nu ai ce face. Totusi, daca te-a luat vreodata de mana sau s-a apropiat cam mult de tine, nu stiu, ar putea fi ceva. Eu zic totusi sa iti incerci norocul.

| NayachanKawaii explică (pentru Iulia26):

Bad boy nu in sensul rau ci in sensul ca mai si vorbeste prostii cum ar fi ca mai injura si de astea dar nu pe mine ma injura, ci pe altii, si este de aceeasi varsta cu mine, ma rog,

| NayachanKawaii explică (pentru NayachanKawaii):

Mersi multt iuliana142 :*:*:*:

| Zambeste142 a răspuns (pentru NayachanKawaii):

Nu ai pentru ce >big grin

| Iulia26 a răspuns (pentru NayachanKawaii):

Eeh, orice om injura! Recunosc, si eu am gura mai spurcata, dar nu sunt realaughing!