| Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Buna am 13 ani si vreau sa stiu cum sa sarut o fata pentru prima oara scrietimi pasi care trebuiesc facuti si nu imi trebuie "se intampla de la sine"

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu se poate intampla de la sine, trebuie sa-ti gasesti o fata care sa-si doreasca sa fie sarutata de tine, altfel iti va fi foarte greu.

| doreal a răspuns:

Dar va trebuie pasi ca sa sarutati o fata? Ii dai un pupic pe buze si ceao.

| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Off micuțule, ba chiar acesta este răspunsul, dar dacă tot insiști pași, pentru început pe înțelesul tău mușc-o de buză și bagă-i ușor limbuța ta la ea în gurița atingeți-vă limbuțele dupa care, apucă-i cu buzele tale ușor buza de sus. sper că te-am ajutat cât de cât :*!