| SebySeby11 a întrebat:

Am 13 ani, sunt un baiat "de gasca", si imi place de o fata din clasa mea. De 1 mai, vineri, unii din clasa noastra am hotarat sa mergem la un picnic, pe deal, fara diriginta, numai vreo 8 colegi. Ea este tipul de fata mai "perversa", si ii place sa fie bagata in seama de catre baieti, se da la ei, si ii place sa fie pipaita de unii laughing (Este penticostala)

Cum o pot "cucerii"?

Răspuns Câştigător
| MaleficaFaraNume a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti gasesti o fata care ere un caracter asemanator rie, adica daca e perversa asta nu inseamna ca e pentru tine, o fata "neinceputa", care sa fie doar a ta nu pe care sa o atinga toti unde vor ei si sa o sarute cine vrea (sa trecem la viitor ti-ar placea daca ar fi ea "perversa" sotia ta si ar umbla cu vreo 5 odata asta nu e fata perversa sau cum o crezi tu, mai pe scurt este o curva si asta e tot )
o intrebare buna : Tu ai nevoie de ea? ce o sa-ti ofere ea?
funda?winking

| SebySeby11 explică (pentru MaleficaFaraNume):

Mersi mult, pentru ca intr-un fel "mi-ai deschis ochii" happy

6 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Am avut si eu o de asta in generala eram a 8-a, o bagau toti in seama, si eu n-o bagam deloc, doar salut, si dupa vreo 2 saptamani s-o bagat in seama cu mine pe mess si ce am mai vb. la un moment dat mi-o da ca cica vrea sa ma fu7a laughing, deci fetisoara si-o luat maxim ca n-o bagam in seama, bine si dupa aia am stat cu ea 1luna si vreo 2 sapt. Da deci vezi daca iti merge si tie asa, sa n-o bagi in seama, cu toate ca trebuie sa arati si bine. Bafta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu esti de aceeasi religie ar fi indicat sa te abtii in a dezvolta cu ea o relatie bazata pe iubire.Dar de aceea daca ea iti permite nu te lasa mai prejos fata de ceilalti, pipaieste si tu si mai stii poate chiar iese si un mozol sau si altceva. laughing

| SkyPilot a răspuns:

Vrei una pe care sa o imparti cu toti?
Stai pe langa ea si arata-i prin priviri, zambete si eventual pipaieli daca merge, ca esti interesat de ea.

| Nika29 a răspuns:

Te-as sfatui mai intii sa-ti revezi sentimentele daca cu adevarat tii ceva la ea sau pur si simplu iti place cum se da la tine, sau mai stiu eu. Daca totusi ai asumat ca iti place de ea asa cum e, perversa, atunci trebuie sa te impaci pe viitor cu gindul ca ea chiar daca va fi a ta, nu se va schimba, adica oricum se va apropia de altii, ceea ce te va face gelos. Sa-i acorzi atentie in primul rind, vorbeste cu ea, spune-i ceva glume, dai diferite intrebari, numai nu stupide. Daca vezi ca cineva nu-i da pace si cu adevarat e enervat, dar nu se preface si ii place asta, aparo-o! Fii mai curjos, sa nu-ti fie teama de ceva.

| DeliElla a răspuns:

Pai daca fata ii perversa, fa ce ii place ei si in plus vorbeste cu ea.Dar daca se da la toti...nu fi tu cel fraier si cauta-ti alta.