| Mirela123yz a întrebat:

Am 14 ani fac 15 in vara, am 1.60-1.70 (nu stiu exact, pana in 1.70) si am 42 kg vreau sa ma ingras la picioare si la fund.
Ce sa fac? Mananc cand vreau, cat pot.
Exercitii fizice nu fac, doar dans de 2 ori pe saptamana.
FUNDĂ! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexa1234a a răspuns:

Sincer pe mine mă deranjează că am fundul mare și picioarele nu sunt chiar două scobitori.
Dacă vrei să te îngrași mănîncă mult dar nu fast food ci chestii sănătoase pentru că riști să te îmbolnăvești grav.
Doar un sfat... mănîncă.

Sper că ți-am fost de folos și să nu exagerezi pentru că s-ar putea peste câteva luni să vii să ne ceri diete.

Te pup și spor la îngrășat.

Fundă?