| fluturas_9398 a întrebat:

Am 14 ani, iar acum un an am avut un prieten la care inca mai tin. A fost primul baiat cu care m-am sarutat.Am petrecut cele mai frumoase momente cu el.Incerc sa il uit, dar nu pot.Stiu ca nu e de mine, ca m-a facut mult sa sufar, dar chiar nu reusesc sa il uit. Un sfat pentru a incerca sa il uit? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| myru_6393 a răspuns:

Pai poate mai e o varianta in afara de al uita. vorbeste cu el poate va impakti

3 răspunsuri:
| Idk007 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie oh go onsi ca sa-l uit am facut de toate, am sters tot ce aveam cu el.i-am dat igg(sa nu ma mai bage in seama).sadsi daca il vad sau ceva de genu incerc sa-l evit cat pot de mult.da poti fa-ti alt prieten, de care sa iti placa mult.

| Lery a răspuns:

Cel mai bun mod e sa iti placa de altcineva.

| fluturas_9398 explică:

Mi-a spus ca noi nu vom fi niciodata impreuna, dar mai vorbim si ne intalnim cu toate ca nu suntem impreuna.peste doua saptamani facem banchetul impreuna si el vrea ca la banchet sa isi inceapa viata sexuala cu mine...bai nici eu nu stiu ce am vazut la el, dar chiar nu il pot uita si imi doresc din suflet sa il uit