| SomnDulce a întrebat:

Am 14 ani jumate aprox 1.60 si in jur de 55 kg.Si am ajuns sa fiu obsedata de cum arat! Un baiat la scoala imi spune mereu ca sunt grasa si urata si spune ca e serios si face misto de mine.Si ma simt si eu grasa! In orice haine ma simt grasa. Vreau sa slabesc vreo 10 kg! Vreau neaparat.Asa ca as vrea sa imi spuneti cum sa slabesc sanatos si totusi sa nu dureze luni de zile sau chiar ani.Va rog. V-as fi recunoscatoare.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cu salata, cartofi naturi, piept de pui la gratar, fructe si legume multe, minim 2 litri de apa pe zi

| Zmeura a răspuns:

Cu o dieta echilibrata care se fie far prajeli mai multe salate fructe si mult sport

| VIPER a răspuns:

Pai eu in 2 luni, de la 65 kg am ajuns la 50(am stat la pc toata ziua si am mancat 1 pe zi, putin nu mult

| bitek a răspuns:

Sal! la inaltimea care o ai tu nu mi se pare a fi grasa! acel baiat de la scoala este putin cam prostut! el nu stie ce inseamna o fata frumoasa ca tine!happy scuze de deranj!