| Butterfly27002 a întrebat:

Am 14 ani și 2 luni si am fost bff cu un baiat 5 luni pana asa ne dam seama ce simțim unul pentru altul. La început, nu a vrut sa ne sărutam, crezând ca eu nu vreau asta și nevrând sa ma deranjeze(suntem impreuna de o luna, dar simtim asta unul pentru altul de mai mult timp), iar astăzi l-am lăsat sa îmi pună mana pe fund. Nu știu dacă sa îl mai las sau nu, pentru ca el mi-a spus ca a vrut asta de o groaza de timp, dar nu a făcut-o pentru ca nu a vrut sa ma deranjeze sau sa cred ca se folosește de mine sau de sentimentele mele și pentru ca ma iubește. Știu asta. Ideea e ca nu vreau sa ma facăumea nu-stiu-cum daca afla și mai departe de atat nu o duc. Noi vorbim despre tot, ne spunem tot de 4 luni incoace și efectiv nu ne e rușine sa vorbim de nimic unul cu altul. Am cea mai mare încredere în el, știu ca nu va spune, dar totuși. Ce ar trebui sa fac? Nu ma deranjează când pune mana pentru ca doar o tine acolo. A spus ca nu vrea sa ma simt ofensata de el sau sa ma deranjeze și dacă nu vreau pot sa ii spun sa își ia mana, pentru ca nu vrea sa ma simt prost... Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nimic.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa il faci iubitul tau, dai de inteles asta si pana atunci ii zici ca nu mai are voie sa puna mana pe unde nu trebuie.

| devilshelp a răspuns:

E iubitul tau, nu mi se pare ceva neobisnuit sa o faca. Daca i-a pasat atat de mult sa te simti tu confortabila atunci pastreaza-lwinking Svt apropo