| firedeaths a întrebat:

Buna am 14 ani si 80 kg am decis sa slabesc pentru ca nu se mai poate am vergeturi etc. Asa ca azi am mers la sala cu abonament lunar si am decis sa numai beau suc si sa mananc multe dulciuri numai cele facute de mama mea pentru ca face saptamanal. Dar ce exerciti sa fac?(la sala sunt ogramada de aparate deoarece este sala mare nu prea vreau forta si forta dar foarte putin) Ce ar fi indicat sa mananc?

1 răspuns:
| jethebest a răspuns:

Pai eu zic sa te lasi de dulciuri si sa apuci un regim(fara paine!)si sa continui sa faci miscare cum ar fi sa fugi, sa faci abdomene etc.big grin