| Anonimlikeaboss a întrebat:

Am 14 ani si am nevoie de aparat dentar. Care este cel mai ieftin. Am auzit ca 1500 este cel mai ieftin (cel metalic), dar nu stiu daca ambele arcade, sau doar una. Daca sunt eleva sau am o anumita varsta am reducere? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu îți recomand cele ieftine deoarece nu dau nici măcar un rezultat. Eu port aparat dentar fix de câteva luni și deja s-au astupat complet găurile de la măselele scoase.
Cunosc pe cineva care și-a pus aparat dentar deoarece era ieftin și îl poartă deja de 4 ani.
Eu am plătit 2700 lei pentru aparatul dentar și sunt fericită că nu mai am probleme cu găurile din gingie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca elevii au reduceri la astfel de interventii