| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

Am o întrebare pentru băieți. Vouă vă plac fetele fițoase? Ce părere aveți despre ele?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, parere naspa. Alea nu sant femei de casa

| T0T a răspuns:

Le-aș da un șut în fund.

| Allemando a răspuns:

Salve!
Niciodată, dar niciodată nu mi-au plăcut fetele care au fițe, care se dau pline de,, glamour", cum s-ar zice. Îmi plac fetele care sunt mai cuminți, care se îmbracă decent, dar care nu sunt rușinoase, sunt îndrăznețe, dar nu nesimțite și care nu te aprobă în tot ce zici, dar nici nu își susțin punctul de vedere la nesfârșit.
Sper că ți-am fost de folos!

| FredericChopin a răspuns:

De fite in ce sens adica sa vreie casa cu 10etaje bani multi (euro si lire) rochii scumpe si masina BMW sau in sensul ca sa fie un pic mai "rasfatata" PS poti sa
gasesti fete sexy simple si care sa nu fie de "fite" si is cu mult de 10 ori mai sexy decat "pitiponcele" alea cu fundul mare sani uriasi la fel si buzele alea is niste depravate siliconate (au silicon 70 -80 % ) plus ca pe ele nu le intereseaza decat bani si rare ori asa o partida de sex de jumat de ora

| Gagigaru69 a răspuns:

Sunt niste pagaboante

| Gagigaru69 a răspuns:

Da vezi sa nu aiba p.a mai mare ca ata