| Kobra999 a întrebat:

Buna am 14 ani si am o problema cu vocea. Din decembrie 2009 vorbesc ragusit si nu pot sa vorbesc prea tare. Am fost la medic, am facut tot felul de analize, ecografii, radiografii tomograf toate au iesit normale.Medicul mi-a zis ca aceasta voce o am din cauza ca mi se schimba vocea si trebuie sa astept. Dar astept din dec.2009 si suntem in iun.2010 si nu prea am facut progrese.Intrebarea mea este se poate sa fie de la schimbare de voce sau am alta boala...straight face

Răspuns Câştigător
| Moni. a răspuns:

Posibil sa fie schimbarea de voce. Dar sa dureze asa mult? Hm.Nu stiu ce sa spun.ai incercat sa inghiti un ou crud? Stiu ca e.iacs.De obicei asta fac vedetele cand sunt ragusite.
Mult noroc!:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza 2-3 ani laughing