| smile21 a întrebat:

am 14 ani si as vrea sa intreb daca e bine sa port de acum sutien?
dar nu pot sta nici fara el, intelegeti!

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Este cel mai bine! asa te vei simti si tu mai confortabil.
app,nu e valabila chestia aia, ca daca porti sutien de la varsta asta ti se vor lasa sanii.din contra, te ajuta pentru ca ii sustinewinking

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Este bine. daca ai nevoie de el, foloseste-l. doar de asta s-a facut, ca sa fie purtat.

| NoCharachter a răspuns:

E bine ca il porti. O sa capeti o forma frumoasa a pieptului.

| pinkystyleツ a răspuns:

Normal ca este normal eu am 12 ani si tot port.Nu itit face grij in privinta asta.oh go on pop dolce.

| DeXxa a răspuns:

Poarta! Desigur, doar daca ai ce sa bagi in el. happy

| qMisaki a răspuns:

Hey! Da, sigur! Tu nu vezi si la Tv? Normal fatoo, stai fara grija! Si de la 13 ani se mai poarta! Deci, nu-ti face griji happy. TRebuie sa porti sutien la varsta asta. Eu am purtat de la 13 .Oricum.Pa -pa!

| ReeaAndreea a răspuns:

Pai nu.i nimic rau in asta. dar daca te incomodeaza poti sa porti o bustiera e mai comodawinking

| Oanna_9560 a răspuns:

Daca nu poti sta fara el...nu cred ca este nici o problema.

| jade_5185 a răspuns:

Da eu port de la 13