| Dutzu_Dutzu_1989 a întrebat:

Buna am 14 ani si imi place de o fata... Nu sunt sigur daca si ea ma place dar se uita in ore de multe ori la mine cand nu sunt atent... cum imi dau seama daca si ea ma place si cum as putea sa fiu impreuna cu ea! Va rog sa nu faceti misto de mine! MUTLUMESC!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic mai simplu, iti iei inima in dinti cum se spune si ii declari intreaga ta admiratie pentru ea.In cazul in care nu poti proceda asa inseamna ca inca esti imatur psihic si este prea devreme sa-ti asumi raspunderea care este strict necesara intro relatie.Doar intreband direct pe ea poti afla ce crede despre tine si daca ar accepta sa formeze un cuple cu tine. Putin curaj sau tupeu si multa bafta.