| Gesara a întrebat:

Buna!
Am 14 ani si port ochelari.Adica nu ma deranjeaza,imi sta destul de bine,insa ma gandeam la niste lentile de contact. Vreau sa stiu daca sunt ok si nu sunt deranjante,daca sunt greu de intretinut, greu de pus si mai ales daca exista riscul infectilor.
Daca se poate sa imi dati raspunsuri din experienta as fi recunoscatoare.
Dau funda!
MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| Adrianageorgiana a răspuns:

Am si eu...Sunt foarte usor de intretinut deoarece au un lichid special in care stau..Nu sunt deloc jenante si nu exista nici un risc.Iar ca se le pui trebuie sa tii ochiul larg deschis si le aplici pe pupila. Sper ca te.am ajutat

1 răspuns:
| Musique a răspuns:

Dacă îți stă bine, de ce mai vrei lentile?
Serios? straight face