| TurdaVasi a întrebat:

Am 14 ani si sunt ca si dependent de pariuri pe caini. La inceput am castiga sume mari cum ar fi din 20 lei in 100 si acumm am pierdut de 10 ori cat am bagat si toti banii de buzunar mi-i irosesc acolo.Cum pot sa ma las?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zile la ai tai, iti taie banii de buzunar si nu mai ai cu ce sa joci

| hummmer a răspuns:

Vointa si fa-ti alta ocupatie. Inscrie-te la vreun club de sport, fa voluntariat[cauta pe net], gaseste-ti un hobby.

| VladPk a răspuns:

Incearca sa iti cauti prieteni care nu obisnuiesc sa joace la pariuri. si incearca sa eviti casa de pariuri...