| Comi2001 a întrebat:

Cum sa ridic banii din casa de pariuri?(sunt minor).Eu as avea o idee, adica sa pun biletul la o casa si sa l rdic de la alta(tot aceeasi firma) cu buletinul parintelui(tata stie ca pariez si sa lasa deoarece stie ca nu sunt dependent si nu pariez sume mari) FUNDA

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai cum sa-l ridici tu cu CI a parintelui. Roaga-l pe tatal tau sa-ti ridice castigul, avand in vedere ca nu este nici o problema, el stiind ca pariezi.

| AFR81 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Daca casierita este binevoitoare, se poate ridica castigul chiar si fara vreun buletin.

| AFR81 a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa nu mearga smecheria asta la toate casele. Spre exemplu, la Casa Pariurilor si chiar si la Superbet (probabil mai sunt si altele, dar la astea joc si eu si stiu sigur), trebuie sa scoti banii din aceeasi agentie, de la aceeasi adresa. Totusi, eu nu vad rostul. De ce sa pui un bilet intr-o parte si sa scoti banii din alta parte? Daca casierita nu vrea sa-ti dea banii, nu conteaza de unde ii scoti. Daca intampini probleme, roaga-l pe tatal tau sa mearga cu buletinul si sa ia banii.

| dragoshudita a răspuns:

Daca casierita/casierul deja te-a lasat sa pui biletul, eu zic ca iti va da si banii.Cel putin asa a fost la mine...