| Annezzzz a întrebat:

Cum pot sa imi conving părinții sa ma lasa sa imi fac un septum piercing? Funda. Sau daca stii vreun salon in Brașov care face fara acordul părinților?

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu vor fi niciodata de acordhappy.
Daca nu ai peste 16 ani nu iti poti pune piercing de una singura.

| Faranume1111 a răspuns:

Probabil o sa ii convingi doar cand vei fi pe picioarele tale,cu banii tai,casa ta,sunt o gramada de oameni care pun piercinguri si fara acordul parintilor,nu in salon ce-i drept,nu ar fi o varianta sa ti-l faci si sa mergi acasa si sa zici surpriza,pentru ca te vor pune sa il dai jos,si pe urma sa il pui la loc cand nu esti cu ei,apoi iar sa il dai jos, si tot asa, se poate infecta si sa iasa urat, si se poate inchide gaura. Pune-ti in limba, nu o sa il vadaa!