| Mexx99 a întrebat:

Buna
Am 15 ani,1, 60 si 60 kg..as vrea sa slabesc in jur de 10 kg pentru ca am burtica mare..am picioarele groase si nu sunt multumita deloc cum arat.
Ce parere aveti despre aceasta dieta
http://www.slabsaugras.ro/12-kg-intr-o-luna--art-2625.ht ml?comments_page=6

Credeti ca mi s-ar putea face rau daca o sa o tin timp de o luna? Mentionez ca o sa fac sport.1 ora acasa zilnic,alergat, si de vreo 2-3 ori cate o ora sau doua la sala de fitness.
Credeti ca o sa reusesc? Va rog nu imi spuneti ca sunt prea mica sau ceva, chiar imi doresc sa arat altfel. Funda

Răspuns Câştigător
| OglindaOarba a răspuns:

Pare in regula atata timp cat nu te infometezi si bei cel putin 3 l de apa pe zi!
Mult succes! happy