| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am 15 ani jumate si o inaltime cam mica laughing cam 1.56 cam asa inaltime si as vrea sa mai cresc si eu straight face. Ce as putea face in aceasta situatie? Orice sfat este bine venit :* Multumesc:*

4 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.
Ai rabdare, mai poti creste in inaltime pana la 18-19 ani.

| Dsmss a răspuns:

Buna! Eu cred ca ai putea sa faci mult sport, de exemplu basket sau voleiwinking

| Nuti_Toma_1994 a răspuns:

Buna
Eu zic ca ai putea sa faci sport : basket sau volei sau exerciti de intindere

| sprdnn a răspuns:

te-as sfatuii sa joci baschet si sa faci exercitii de intindere