| Valyks a întrebat:

am 15 ani si imi place de o fata mai mare ca mine cu 1 an. este si putin mai inalta la inalime ca mine.imi place ff mult de ea dar nu stiu daca si ea ma place, imi face complimente in genul ca ii plac ochi mei si parul.si mie imi plac ff mult ochi ei dar nu stiu daca ma place, cateodata colegi de a mei se duc la ia si incepe sa vorbeasca cu ei si este fericita. nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, daca imi zice in fata nu?thinking mas simti jenat si mi-ar fi rusine sa mai dau ochi cu ea.ati putea sa-mi dati sfaturi ce ar trebui ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

Te duci la ea si ii spui ca iti place de ea si daca ar vrea sa iti acorde o sansa.

Daca te place, cred ca va accepta din prima.
Daca zice " nu stiu, ma mai gandesc ", las-o cateva zile.
Daca nu te place iti va spune "nu" si vei fi nevoit sa treci la alta.

Nu are de ce sa iti fie rusine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-ar fi rusine sa ii zici in fatasmug
Mai bine fa rost de Id eiihappy
Mai vorbesste cu ea comunika
Si peste 1 saptamana aproximativ intreab-o dka vrea sa fie ccu tine pe messhappy
Succeskiss

| Valyks explică:

Ms mult vlad :* am facut cum ai zis tu si a acceptat a zis ca astepta de mult sa ii zic asta. a zis ca ea ma placea dar astepta sa vada daca o plac si eu.ms inca odatahappy